Preskočiť na obsah
DMF GROUP

Priemyselná výroba

DMF GROUP s.r.o.

Výroba vrchného ošatenia

Sídlo
Oľšavka
Od roku
2018
IČO
51 692 996

DMF GROUP

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Oľšavka 62, 090 22
Na trhu od
4. mája 2018
IČO
51 692 996
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 14.21)
Výroba vrchného ošatenia

Firma v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
32
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte DMF GROUP

DMF GROUP, s.r.o. sídli na adrese Oľšavka 62, 090 22. Zapísaná je od 4. mája 2018 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba vrchného ošatenia“ (14.21). Predmet činnosti tvorí 32 položiek, napríklad sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta, dborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem… a bezpečnostnotechnické služby.

Základné údaje

Obchodné meno
DMF GROUP, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
51 692 996
DIČ
2120753646
Dátum vzniku
4. mája 2018
Sídlo
Oľšavka 62, 090 22
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 36331/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 14.21)
Výroba vrchného ošatenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa DMF GROUP zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 32 položiek.

  • Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta

  • Dborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agenta

  • Bezpečnostnotechnické služby

  • Bezpečnostný technik

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

Zobraziť všetkých 32 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta
  • Dborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agenta
  • Bezpečnostnotechnické služby
  • Bezpečnostný technik
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Devná výroba
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácií stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Fotografické služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Prava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli DMF GROUP, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Oľšavka 62, 090 22.

Čím sa DMF GROUP, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba vrchného ošatenia“ (14.21). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta; dborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem…; bezpečnostnotechnické služby; bezpečnostný technik.

Aké je IČO – DMF GROUP, s.r.o.?

IČO je 51 692 996, DIČ 2120753646.

Kedy vznikla DMF GROUP, s.r.o.?

Vznik: 4. mája 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Oľšavka 62, 090 22

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre DMF GROUP, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese dmf-group.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.